DaK
D a K správa s.r.o., nejlepší volba pro vaší nemovitost.
Corner

Poskytované služby:

Firma D a K správa s.r.o. nabízí velmi pestrou nabídku služeb pro své zákazníky v oblasti správy a údržby nemovitostí, kterou se snažíme neustále rozšiřovat a zkvalitňovat.

Správa nemovitostí - ekonomický a právní servis

Zajišťujeme správu a údržbu nemovitostí , velkých bytových komplexů a administrativních budov a s tím spojený kompletní ekonomický a právní servis, vedení účetnictví, daňové poradenství, právní poradenství, zastupovaní v soudních sporech, exekuce.

Údržba a servis nemovitostí
Naše servisní středisko D a K SERVIS pro vás zajistí kompletní údržbu a servis vaší nemovitosti od drobných oprav, revizí, údržby, preventivní péče, odvozu materiálu, až po větší investiční akce.

Stavební a inženýrská činnost
Jsme schopni pro vás zajistit kompletní inženýrskou činnost - vypracování investičních analýz, vypracování projektové dokumentace, zajištění administrativních úkonů spojených s investiční výstavbou, výběrová řízení, stavební dozor atd.

Úklid a zahradnické práce
V rámci správy nemovitosti zajišťujeme kompletní úklidové služby a údržbu zeleně podle podmínek zadaných zákazníkem. Firma D a K správa s.r.o. prostřednictvím své dceřiné společnosti ES Služby dále nabízí úklidové služby a údržbu zeleně nad rámec uzavřených smluv. Jsme schopni plně zajistit úklid nemovitostí, bytů, administrativních budov, garáží a to zcela podle přání zákazníka.
Vyklízení půd, sklepů a jejich deratizaci, výsadbu a údržbu zeleně zcela podle podmínek a přání zákazníka

Realitní servis
Firma D a K správa s.r.o. nabízí svým klientům kompletní realitní servis při pronájmu bytů a nebytových prostor. To znamená uzavírání nájemních smluv podle všech platných vyhlášek a zákonů, zajištění propagace a inzerce vaší nabídky či poptávky atd. 

Created by Webshape 2007   Design by Dr-Abe 2007